Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS

   DENON

   649,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Prieinamas

   Galingas "Denon Home" garsas iš kompaktiško garso sistemos. Televizijai ir muzikai. Sukurtas "Denon" 3D garsui su "Dolby ATMOS" ir DTS:X. Garso sistema visiškai suderinama su kitais "Denon Home" šeimos gaminiais ir "HEOS Built-in" komponentais, kad galėtumėte atkurti didelės raiškos muziką visuose namuose.

   Kolonele denon home pigiau

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Dideli, stambūs soundbarai gal ir turi vietą kažkur pasaulyje, bet tik ne po Jūsų televizoriumi! Denon Home Sound Bar 550 yra kompaktiškas, pasižymintis klasikiniu dizainu, todėl tiks ir moderniose ir retro stiliaus patalpose.


   Kaip ir visi Denon prekinio ženklo gaminiai, šis soundbaras padarytas taip, kad perteiktų aukščiausio lygio garso kokybę. Denon Home Sound Bar 550 turi net šešis pažangių technologijų garsiakalbius, kurie perkels Jūsų filmų peržiūras ar muzikos klausymą į visai kitą lygį. Prijunkite šį soundbarą prie televizoriaus su HDMI kabeliu ir naudodami HEOS aplikaciją susiekite jį prie namų Wi-Fi ryšio. HDMI turi garso grįžtamąjį signalą, todėl Jūsų soundbaras automatiškai reaguos į komandas, kurias atliksite su televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.


   Su Denon Home Sound Bar 550 galėsite mėgautis 4K, Dolby Vision ir HDR10 teikiamais vaizdų kontrastais ir nuostabiomis spalvomis.


   Visos geriausios muzikos transliavimo platformos čia! Spotify Free and Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer ir daugiau naudojant Wi-Fi, AirPlay 2 ar Bluetooth. Su integruota HEOS multi-room sistema Jūs galėsite garsu užpildyti visus namus! Įsigyję kitas bevieles kolonėles, kurios palaiko HEOS technologiją ir naudodami HEOS programėlę, galėsite sugrupuoti net iki 32 įrenginių ir tokiu būdu visuose namuose transliuoti tą pačią dainą, tuo pačiu metu. Jei norėsite viename kambaryje klausytis vienos dainos, o Jūsų šeimos narys esantis kitame kambaryje kitos – ne bėda! HEOS programėlė siūlo ir skirtingų dainų transliavimo vienu metu variantą..


   • Garso sistema: Aukštų dažnių garsiakalbiai x 2 – 19mm, pilno diapazono x 4 - 55mm, pasyvūs radiatoriai x 3 – 50x90mm;
   • Muzikos serveriai: HEOS aplikacija leidžia Jums pasirinkti iš populiariausių muzikos transliavimo platformų, tokių kaip Spotify Free and Premium, Amazon Music HD, TuneIn Internet Radio, TIDAL, Deezer ir daugiau;
   • Internetinės radijo stotys: Pasirinkite savo mėgstamiausias radijo stotis iš viso pasaulio;
   • Palaikomi muzikos formatai: WMA: AAC ir MP3; FLAC, WAV ir ALAC; DSD 2.8;
   • Jungtys: 4K HDMI 1x IN / 1x OUT su eARC, Digital Optical x 1, USB, 3.5mm AUX įvestis;
   • Bluetooth: 3.0 versija;
   • HEOS technologija.

   DENON
   DENONHOMESB550E2
   4951035074220
   104 Prekės


   2021-11-19

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Daugiakanalis erdvinis garsas
   Dolby Atmos

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c