Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė

Namų kino sistemos: HOME SOUND BAR 550 + DSW-1H + HOME 150

1 846,00 €
Su mokesčiais

Pasirinkite rinkinio spalvą

Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150

Spalva
 • Juoda

Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

 • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
 • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija


Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS Garso sistema Soundbar DENON HOME SOUND BAR 550 su z Dolby Atmos ir HEOS


Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H Žemų dažnių kolonėlė DSW-1H

x 2


Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150 Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150 Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150 Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150 Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150

Spalva

Komplektas

Galingas "Denon Home" garsas iš kompaktiško garso sistemos. Televizijai ir muzikai. Sukurtas "Denon" 3D garsui su "Dolby ATMOS" ir DTS:X. Garso sistema visiškai suderinama su kitais "Denon Home" šeimos gaminiais ir "HEOS Built-in" komponentais, kad galėtumėte atkurti didelės raiškos muziką visuose namuose.

Kolonele denon home pigiau


Dideli, stambūs soundbarai gal ir turi vietą kažkur pasaulyje, bet tik ne po Jūsų televizoriumi! Denon Home Sound Bar 550 yra kompaktiškas, pasižymintis klasikiniu dizainu, todėl tiks ir moderniose ir retro stiliaus patalpose.


Kaip ir visi Denon prekinio ženklo gaminiai, šis soundbaras padarytas taip, kad perteiktų aukščiausio lygio garso kokybę. Denon Home Sound Bar 550 turi net šešis pažangių technologijų garsiakalbius, kurie perkels Jūsų filmų peržiūras ar muzikos klausymą į visai kitą lygį. Prijunkite šį soundbarą prie televizoriaus su HDMI kabeliu ir naudodami HEOS aplikaciją susiekite jį prie namų Wi-Fi ryšio. HDMI turi garso grįžtamąjį signalą, todėl Jūsų soundbaras automatiškai reaguos į komandas, kurias atliksite su televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.


Su Denon Home Sound Bar 550 galėsite mėgautis 4K, Dolby Vision ir HDR10 teikiamais vaizdų kontrastais ir nuostabiomis spalvomis.


Visos geriausios muzikos transliavimo platformos čia! Spotify Free and Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer ir daugiau naudojant Wi-Fi, AirPlay 2 ar Bluetooth. Su integruota HEOS multi-room sistema Jūs galėsite garsu užpildyti visus namus! Įsigyję kitas bevieles kolonėles, kurios palaiko HEOS technologiją ir naudodami HEOS programėlę, galėsite sugrupuoti net iki 32 įrenginių ir tokiu būdu visuose namuose transliuoti tą pačią dainą, tuo pačiu metu. Jei norėsite viename kambaryje klausytis vienos dainos, o Jūsų šeimos narys esantis kitame kambaryje kitos – ne bėda! HEOS programėlė siūlo ir skirtingų dainų transliavimo vienu metu variantą..


 • Garso sistema: Aukštų dažnių garsiakalbiai x 2 – 19mm, pilno diapazono x 4 - 55mm, pasyvūs radiatoriai x 3 – 50x90mm;
 • Muzikos serveriai: HEOS aplikacija leidžia Jums pasirinkti iš populiariausių muzikos transliavimo platformų, tokių kaip Spotify Free and Premium, Amazon Music HD, TuneIn Internet Radio, TIDAL, Deezer ir daugiau;
 • Internetinės radijo stotys: Pasirinkite savo mėgstamiausias radijo stotis iš viso pasaulio;
 • Palaikomi muzikos formatai: WMA: AAC ir MP3; FLAC, WAV ir ALAC; DSD 2.8;
 • Jungtys: 4K HDMI 1x IN / 1x OUT su eARC, Digital Optical x 1, USB, 3.5mm AUX įvestis;
 • Bluetooth: 3.0 versija;
 • HEOS technologija.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Atmos

Bevielė žemų dažnių kolonėlė "Denon DSW-1H" "Wi-Fi" ryšiu prijungiamas prie "Denon DHT-S716H" garso juostos ir užtikrina gilius, galingus žemus dažnius, kuriuos galite jausti ir girdėti.

Kolonele denon home pigiau


„Denon DSW-1H“ bevielė žemų dažnių kolonėlė yra sukurta taip, kad kuo puikiausiai derėtų su „Denon DHT-S716H“ soundbar garso sistema. Šioje žemų dažnių kolonėlėje yra įmontuoti du 5.25 colių skersmens garsiakalbiai, kurie atkuria neįtikėtinai tikslius žemus dažnius bei užtikrina gilų bosą.


Bevielė laisvė bei stabilus ryšys

„Denon DSW-1H“ žemų dažnių kolonėlei nereikia jokių papildomų laidų – užtenka tik maitinimo laido. Ši savybė suteikia bevielę laisvę ir galimybę šį žemadažnį laikyti patogioje vietoje. Kaip ir kiekvieną „HEOS“ technologiją turintį prietaisą, šią žemų dažnių kolonėlę taip pat galima prijungti prie "Wi-Fi".


Ši kolonėlė yra skirta pajungimui prie Denon DHT-S716H soundbar garso sistemos

 • Garsiakalbių skersmuo: 2 x 5.25 col.
 • Aktyvi žemų dažnių kolonėlė
 • Integruoto stiprintuvo klasė: D
 • Galimybė prisijungti prie tinklo: Wi-Fi

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių

Bevielė namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 150Integruota „HEOS“ technologija suteiks šiai kolonėlei plačias internetinės muzikos transliavimo galimybes bei bevielės namų garso sistemos funkcionalumą (multi-room).

Kolonele denon home pigiau


Naujoji „Denon Home 150“ bevielė kolonėlė pasižymi ne tik kokybiško garso atkūrimu, tačiau ir estetine išvaizda, todėl rasti šiai kolonėlei vietą įvairaus dizaino interjeruose bus itin paprasta. Integruota „HEOS“ technologija suteiks šiai kolonėlei plačias internetinės muzikos transliavimo galimybes bei bevielės namų garso sistemos funkcionalumą (multi-room). Žinoma, taip pat kolonėlė pasižymi ir aukštos raiškos garso formatų palaikymu, valdymo balsu galimybėmis bei galimybė prijungti išorinius garso šaltinius.

Kompaktiškas dydis, tačiau galingas garsas

„Denon Home 150“ yra vos 12 cm pločio, ir beveik 19 cm aukščio. Šios kolonėlės kompaktiškumas leidžia šią kolonėlę pastatyti praktiškai bet kur. Nepaisant mažo kolonėlės dydžio, joje yra integruotas galingas dviejų kanalų stiprintuvas, išjudinantis net 3,5 col. žemų ir vidurinių dažnių garsiakalbį bei 1 col. skersmens aukštadažnį. Kolonėlės pagaminimo medžiagos pasižymi atsparumu pašalinėms vibracijoms, todėl žemesnių dažnių sukeltas rezonansas yra nuolat slopinamas, o garsas tampa švaresnis ir natūralesnis.


Plačios muzikos transliavimo galimybės ir bevielė namų garso sistema multi-room

„Denon Home 150“ kolonėlė turi integruotą „HEOS“ technologiją, kuri suteikia ne tik bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą, tačiau ir beribes muzikos transliavimo galimybes. Spotify, Deezer, TIDAL, Apple Music, Amazon Music HD, TuneIn ir dar daugiau. Galimybė grupuoti šią kolonėlę su kitais „HEOS“ technologiją turinčiais įrenginiais leis įgarsinti visus namus nenaudojant jokių papildomų laidų. Patogi bei nemokama „HEOS“ programėlė Jūsų telefone arba planšetiniame kompiuteryje leis valdyti kiekvieno įrenginio garso šaltinį, garso lygį ir dar daugiau. Papildomas muzikos transliavimo galimybes suteiks ir integruoti „Bluetooth“ ar „AirPlay 2“ ryšiai.


Valdymas balsu, papildomos muzikos klasuymosi galimybės bei aukštos raiškos garso formatų palaikymas

„Denon Home 150“ palaiko pagrindines valdymo balsu platformas, kurios suteiks dar daugiau patogumo naudojantis šia kolonėle. „Amazon Alexa“, „Google Assitant“ bei „Apple Siri“ leis balsu valdyti kolonėlės garso lygį bei garso šaltinį bei atlikti daugybę kitokių veiksmų. „Denon Home 150“ taip pat puikiai susidoroja ir su aukštos raiškos garso formatais. FLAC, ALAC, WAV 192kHz-24-bit bei DSD 2.8 – 5.6 MHz. Šių garso formatų galima klausytis transliuojant muziką iš interneto arba naudojant USB laikmeną. Be papildomo USB lizdo, ši kolonėlė taip pat turi ir integruotą AUX 3.5 mm analoginę įvestį, kuri leis prijungti norimą išorinį garso šaltinį. Verta žinoti tai, jog prie bet kurios kolonėlės prijungus išorinį garso šaltinį, muziką taip pat galima transliuoti ir į kitus „HEOS“ technologiją turinčius įrenginius. Visas šis funkcionalumas slypi patogioje „HEOS“ programėlėje.


Bevielė namų kino sistema bei kolonėlių grupavimas į stereo porą

Kaip ir kiekvienas „Denon Home“ bevielių kolonėlių serijos modelis, „Home 150“ kolonėlės gali būti naudojamos kaip bevielės erdvinio garso kolonėlės, jungiant jas su „Denon DHT-S716H“ soundbar garso sistema bei „Denon DSW-1H“ beviele žemų dažnių kolonėle. Tokia namų kino sistema ne tik puikiai apdoroja erdvinio garso formatus, tačiau ir suteikia galimybę save apsupti garsu klausantis muzikos. Dvi vienodos „Denon Home 150“ kolonėlės gali būti sujungtos į stereo porą, naudojant „HEOS“ programėlę.


 • Aukštų dažnių garsiakalbis: 1 x 25mm
 • Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbis: 1 x 89mm
 • Garso formatų palaikymas: MP3, WMA, FLAC, ALAC, DSD
 • Integruotas USB lizdas
 • Integruota 3.5mm AUX įvestis
 • Integruota „HEOS“ technologija
 • Wi-Fi, „Bluetooth“ bei „AirPlay 2“ palaikymas
 • Energijos suvartojimas: 20W
 • Svoris: 1,7 kg
 • Galimybė prijungti kolonėlę prie interneto tinklo LAN laidu
 • 3 greitųjų parinkčių mygtukai
 • Kolonėlės valdymas „HEOS“ programėle
 • „Spotify Connect“ palaikymas
 • Valdymo balsu platformų palaikymas: „Google Assistant“, „Apple Siri“, „Amazon Alexa“

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
WiFi
Taip
Bluetooth
Taip
AirPlay 2
Taip
USB lizdas
Taip
AUX įvestis
Jack 3.5 mm
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c