Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Patefonas AT-LP5X

   AUDIO-TECHNICA

   399,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Kiekis

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-01-18

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Audio Technica AT-LP5X“ tiesioginės pavaros patefonas - pažangių technologijų bei šiuolaikiško stiliaus kombinacija. „AT-LP5“ turi J formos tonarmą, kuris yra pagamintas pagal septintojo ir aštuntojo dešimtmečių A-T patefonų modelius. Tonarmas yra pagamintas su specialia metalinė pakabos sistema ir ypatingu tikslumu pasižyminčiais guoliais bei reguliuojama anti-skeitingo kontrole. „AT-LP5“ yra komplektuojamas su „AT95EX Dual Moving Magnet“ stereo galvute, sukurta specialiai šiam patefono modeliui.


   „Audio Technika AT-LP5“ yra pagamintas iš vibracijas slopinančių medžiagų. Aliuminio diskas yra tiesiogiai montuojamas ant variklio ašies, o tai užtikrinana stabilų sukimąsi esant 33-1/3 arba 45 apsisukimų per minutę. Lėkštės viršuje yra 5 mm storio guminis kilimėlis, kuris ženkliai pagerina žemų dažnių atkūrimą.


   Audio-Technica AT-LP5


   „Audio Technica AT-LP5“ turi įmontuotą fonokorektorių bei USB jungtį, kuri leis patefoną prijungti tiesiai prie kompiuterio. Integruotas fonokorektorius suteikia galimybę patefoną jungti tiesiogiai prie aktyvių kolonėlių ar kitų garso sistemų, kurios savyje neturi fonokorektoriaus. Patefonas taip pat yra aprūpintas USB jungtimi, kuri leidžia įrenginį tiesiogiai jungti prie kompiuterio. Būtent tokiu būdu galima daryti skaitmeninius vinilinių plokštelių įrašus.   Patefonas su tiesiogine pavara (direct drive)
   Lenktas tonarmas
   Lieto aliuminio diskas kartu su storu 5 mm storio guminiu padu
   Juodas matinis paviršius
   Elektroninis greičio keitimas. Greičiai: 33-1/3 RPM, 45 RPM, 78 RPM
   Integruotas fonokorektorius

   AUDIO-TECHNICA
   AT-LP5X
   15 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c