Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Triukšmą slopinančios ausinės QuietControl 30

   BOSE

   299,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Dėmesio. Produktas gali būti iš ekspozicijos.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   BOSE QuietControl 30


   Šios ausinės sukurtos aktyviems žmonėms, kuriems muzika yra neatsiejama dalis kur bekeliautumėte. Tai pirmosios tokios belaidės į ausis statomos ausinės su triukšmo slopinimo technologija. Jūs galėsite kontroliuoti ne tik muziką sklindančią iš ausinių, bet ir slopinti įvairiausius aplinkos garsus nei bet kada ankščiau. QC-30 ausinės leis išlikti kartu su muzika kur bepatektumėte, nuo šiol baterijos trukmė prailginta iki 10 val. nuo pilno pakrovimo.


   Patentuoti StayHear®+ ausinių kištukai patys iš savęs gali blokuoti tam tikrą triukšmo kiekį, o naudojant dar ir triukšmo slopinimo funkciją sumažins beveik visą likusį triukštmą. Rezultate liekate tiktai Jūs ir Jūsų klausoma muzika. Aukšta garso kokybė iš Bose pažangiausių technologijų. Ergonomiškas lankelio dizainas netrukdys jums mėgautis komfortu. Ausinės yra ypač lengvos, tad galėsite puikiausiai mėgautis šiomis ausinėmis.


   Pamirškite nepatogius laidus, nes šias ausines yra galimybė pajungti per Bluetooth ir NFC modulį. Papildomai šios ausinės turi ir Bose Connect programėlę kurios dėka visi prisijungimai valdomi intiutyviai


   Mėgaukitės belaide laisve, nes savo įrenginį prie ausinių be pastangų prijungsite per Bluetooth® ir NFC. Specialiai pritaikyta EQ sistema skleidžia itin natūraliam artimą skambesį esant bet kokiam garso stiprumui. Kai kalbate telefonu, dvigubo garsiakalbio sistemos pagalba  visi trukdantys aplinkos garsai efektyviai išfiltruojami.


   • Baterijos išsikrovimas: Iki 10 val.
   • Papildomos funkcijos: Active Noise Cancelling, mikrofonas pokalbiams
   • Pagalvėlės: Ausis apgaubiančios
   • Programėlė: Bose Connect

   BOSE
   BOSEQC30BLACK
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   9 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c