Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
  • Išpardavimas!

  Namų kino Soundbar garso sistema MAGNIFI MAX SR

  POLK AUDIO

  799,00 €
  599,00 €Sutaupykite 200,00 €
  Su mokesčiais
  Kiekis

  Išparduota

  Namų kino Soundbar garso sistema MAGNIFI MAX SR

  • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
  • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

  Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema – puikus būdas ne tik įgarsinti televizorių, tačiau ir klausytis savo mėgstamos muzikos. Integruoti „Bluetoooth“ ir „ChromeCast“ užtikrins bevieles muzikos transliavimo galimybes. Daugybė įvairiausių įvesčių suteiks galimybę prie šios garso sistemos prijungti ne tik televizorių, tačiau daugybę įvairiausių įrenginių. Plonas „Polk MagniFi Max SR“ korpusas neužstos televizoriaus IR sensoriaus, todėl tai neblokuos galimybės naudotis nuotolinio valdymo pulteliu. Žinoma, šią sistemą taip pat galima pakabinti ir ant sienos. Svarbu paminėti tai, jog šioje garso sistemoje esanti bevielė žemų dažnių kolonėlė užtikrins tai, jog ją galėsite pastayti Jums patogioje vietoje.

  soundbar garso sistema Polk MAGNIFI MAX SR

  5.1 Namų kinas

  „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema gali drąsiai būti taip pat vadinama ir namų kino garso sistema. Tai įrodo ne tik dekoduojami erdvinio garso formatai, tačiau ir galimybė mėgautis erdviniu garsu, prijungiant bevieles erdvinio garso kolonėles, taip pat esančias bendroje šios garso sistemos komplektacijoje.  „Dolby“ bei „DTS“ erdvinio garso formatų palaikymas užtikrins tai, jog garsas Jus sups iš visų pusių.

  Plačios pajungimo galimybės

  „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema savyje turi integruotas net 3 HDMI įvestis bei vieną HDMI ARC jungtį. Visos šios HDMI jungtys palaiko 4K vaizdo perdavimą. Televizoriaus pajungimas HDMI ARC jungtimi užtikrina, jog šios soundbar garso sistemos garso lygį galėsite valdyti savo televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Žinoma, „Polk MagniFi Max SR“ garso sistema turi ir integruotas ir skaitmeninę optinę bei analoginę AUX įvestis.

  soundbar garso sistema Polk MAGNIFI MAX SR

  Naujausios technologijos

  „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema yra pagaminta pagal aukščiausius gamybos standartus bei naujausias technologijos. „SDA“ erdvinio garso technologija leidžia dar labiau įtraukti klausytoją į erdvinio garso apsuptį, o „Voice Adjust“ technologija suteiks galimybę išskirtinę galimybę dar aiškiau girdėti vokalus bei balsus.


  Soundbar garso sistema
  Dažnių atkūrimo diapazonas: 35Hz – 20 kHz
  Komplekte yra erdvinės garso kolonėlės
  Galimybė sudaryti bevielę namų garso sistemą 5.1
  HDMI ARC jungtis
  Optinė įvestis
  AUX 3.5mm analoginė garso įvestis
  3 HDMI įvestys su 4K vaizdo perdavimu, HDCP 2.2
  LAN įvestis
  Integruotas „Bluetooh“ bei „ChromeCast“ leis transliuoti muziką bevieliu būdu
  „Voice Adjust“ technologija, leižianti dar aiškiau girdėti atkūriamą balsą
  Galimybė valdyti atkuriamo balso garso lygį
  Bendroje komplektacijoje yra HDMI bei Optinis laidai
  POLK AUDIO
  MAGNIFI MAX SR
  0747192128258

  Duomenų lapas

  Garantija
  24 mėnesių

  Konkrečios nuorodos


  Skaityti daugiau

  10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

  c