Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Namų kino Soundbar garso sistema MAGNIFI MAX SR

   POLK AUDIO

   799,00 €
   649,00 €Sutaupykite 150,00 €
   Su mokesčiais

   Paskutinė prekė

   Kiekis

   Paskutinį kartą šis produktas buvo pirktas 2021-03-19

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema – puikus būdas ne tik įgarsinti televizorių, tačiau ir klausytis savo mėgstamos muzikos. Integruoti „Bluetoooth“ ir „ChromeCast“ užtikrins bevieles muzikos transliavimo galimybes. Daugybė įvairiausių įvesčių suteiks galimybę prie šios garso sistemos prijungti ne tik televizorių, tačiau daugybę įvairiausių įrenginių. Plonas „Polk MagniFi Max SR“ korpusas neužstos televizoriaus IR sensoriaus, todėl tai neblokuos galimybės naudotis nuotolinio valdymo pulteliu. Žinoma, šią sistemą taip pat galima pakabinti ir ant sienos. Svarbu paminėti tai, jog šioje garso sistemoje esanti bevielė žemų dažnių kolonėlė užtikrins tai, jog ją galėsite pastayti Jums patogioje vietoje.

   soundbar garso sistema Polk MAGNIFI MAX SR

   5.1 Namų kinas

   „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema gali drąsiai būti taip pat vadinama ir namų kino garso sistema. Tai įrodo ne tik dekoduojami erdvinio garso formatai, tačiau ir galimybė mėgautis erdviniu garsu, prijungiant bevieles erdvinio garso kolonėles, taip pat esančias bendroje šios garso sistemos komplektacijoje.  „Dolby“ bei „DTS“ erdvinio garso formatų palaikymas užtikrins tai, jog garsas Jus sups iš visų pusių.

   Plačios pajungimo galimybės

   „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema savyje turi integruotas net 3 HDMI įvestis bei vieną HDMI ARC jungtį. Visos šios HDMI jungtys palaiko 4K vaizdo perdavimą. Televizoriaus pajungimas HDMI ARC jungtimi užtikrina, jog šios soundbar garso sistemos garso lygį galėsite valdyti savo televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Žinoma, „Polk MagniFi Max SR“ garso sistema turi ir integruotas ir skaitmeninę optinę bei analoginę AUX įvestis.

   soundbar garso sistema Polk MAGNIFI MAX SR

   Naujausios technologijos

   „Polk MagniFi Max SR“ soundbar garso sistema yra pagaminta pagal aukščiausius gamybos standartus bei naujausias technologijos. „SDA“ erdvinio garso technologija leidžia dar labiau įtraukti klausytoją į erdvinio garso apsuptį, o „Voice Adjust“ technologija suteiks galimybę išskirtinę galimybę dar aiškiau girdėti vokalus bei balsus.


   Soundbar garso sistema
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 35Hz – 20 kHz
   Komplekte yra erdvinės garso kolonėlės
   Galimybė sudaryti bevielę namų garso sistemą 5.1
   HDMI ARC jungtis
   Optinė įvestis
   AUX 3.5mm analoginė garso įvestis
   3 HDMI įvestys su 4K vaizdo perdavimu, HDCP 2.2
   LAN įvestis
   Integruotas „Bluetooh“ bei „ChromeCast“ leis transliuoti muziką bevieliu būdu
   „Voice Adjust“ technologija, leižianti dar aiškiau girdėti atkūriamą balsą
   Galimybė valdyti atkuriamo balso garso lygį
   Bendroje komplektacijoje yra HDMI bei Optinis laidai
   POLK AUDIO
   MAGNIFI MAX SR
   0747192128258
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c