Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Soundbar tipo garso sistema su beviele žemų dažnių kolonėle SIGNA S3

   POLK AUDIO

   299,00 €
   279,00 €Sutaupykite 20,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Kiekis

   Paskutinį kartą šis produktas buvo pirktas 2021-04-02

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Polk Audio Signa S3“ – kompaktiška soundbar garso sistema, užtikrinanti kokybišką skambėjimą bei puikią sąveiką su pačiais įvairiausiais televizoriais. Žinoma, „Signa S3“ puikiai tinka ne tik filmų ar laidų žiūrėjimui, tačiau ir muzikos klausymuisi. Bevielė žemų dažnių kolonėlė yra pasiruošusi kokybiškai atkuri net ir pačius žemiausius dažnius, o belaidis garso signalo perdavimas leidžia šią žemų dažnių kolonėlę statyti ten, kur patogiausia.

   Patogus garso sistemos pajungimas bei plačios galimybės

   „Polk Audio Signa S3“ soundbar garso sistemą pajungti yra itin paprasta. Užtenka vos vieno HDMI laido, kuris ne tik leis kokybiškai perduoti televizoriaus garsą, tačiau ir perduoti 4K UHD raiškos vaizdo turinį iš papildomai prijungto šaltinio. Integruota HDMI jungtis pasižymi ARC funkcionalumu, todėl galite būti tikri, kad išlieka ir galimybė valdyti šią garso sistemą televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. „Polk Audio Signa S3“ taip pat gali būti prijungiama ir prie interneto bevieliu būdu. Galimybė prijungti šią garso sistemą prie interneto užtikrina „ChromeCast“ funkcionalumą, todėl transliuoti muziką iš savo išmaniojo telefono bus itin paprasta bei patogu. Be HDMI jungties, „Polk Audio Signa S3“ taip pat turi ir analoginę 3.5mm AUX bei optinę skaitmeninę įvestis. Platus jungčių pasirinkimas leidžia prie šios garso sistemos prijungti ir kitus garso šaltinius. Žinoma, integruota „Bluetooth“ technologija užtikrins galimybę transliuoti garso turinį bevieliu būdu net ir tada, kuomet patalpoje nebus interneto ryšio. Specialiai sukurta bei įdiegta programinė „Signa S3“ programinė įranga leidžia paprastai dekoduoti erdvinio garso formatus, todėl filmų žiūrėjimas įtrauks labiau nei bet kada anksčiau, o bendra 160W garso sistemos galia užtikrins kokybišką bei galingą skambėjimą net ir didesnėse patalpose.


   Garsiakalbiai: 2x 1.25" x 4.4" (32 x 112 mm) pilno diapazono; 2x 1” (25 mm) aukštadažniai
   Žemų dažnių kolonėlė: 5.25" (165 mm) Bevielė
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 45 Hz - 20 kHz
   Bendra sistemos galia: 160 W
   Garso juostos galia: 80 W
   Žemų dažnių kolonėlės galia: 80 W
   Įvestys: HDMI ARC, Optinė, AUX 3.5 mm Analoginė
   Integruotos „ChromeCast“ bei „Bluetooth“ technologijos
   Garso juostos išmatavimai: 898 x 56 x 83
   Žemų dažnių kolonėlės išmatavimai: 171 x 311 x 343
   POLK AUDIO
   SIGNAS3
   0747192131944
   109 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Nauja prekė

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c