Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Namų kino Soundbar garso sistema MAGNIFI 2

   POLK AUDIO

   549,00 €
   499,00 €Sutaupykite 50,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Kiekis

   Paskutinį kartą šis produktas buvo pirktas 2021-04-09

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Naujai sukurta „Polk Audio MagniFi 2“ soundbar garso sistema yra pasirengusi suteikti televizoriams nepamirštamą garsą, kuris maloniai stebins tiek žiūrint filmus ar mėgstamas laidas, tiek ir klausantis muzikos. Ši kompaktiška soundbar garso sistema gali būti pakabinama ant sienos arba pastatoma ant baldo, o bevielė žemų dažnių kolonėlė užtikrins tai, jog žemų dažnių kolonėlės su pačia garso juosta nereikės jungti laidu.

   Pilnavertiškam šios soundbar garso sistemos sujungimui su televizoriumi užtenka vos vieno HDMI laido, kuris ne tik perduos vaizdą bei garsą, tačiau ir leis sistemą valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Papildomai integruotos net trys HDMI įvestys leis prie šios soundbar garso sistemos prijungti įvairius medijos grotuvus, taip pat turinčius HDMI įšvestis. „Polk Audio Magnifi 2“ soundbar garso sistemoje integruotos HDMI įvestys palaiko 4K/60fps vaizdą.

   Ši atnaujinta soundbar garso sistema taip pat turi įdiegtą ir naują 3D garso technologiją, kuri leidžia sukurti virtualius aukščio kanalus, suteikiančius namų kino garsui dar daugiau tikroviškumo bei nepamirštamumo. Kokybiškam skambėjimui taip pat įtaką daro ir specifinis garsiakalbių išdėstymas bei galimybė valdyti atkuriamo balso bei vokalų garso lygį nekeičiant bendro garso lygio.

   „Polk Audio MagniFi 2“ soundbar garso sistema turi įdiegtą „ChromeCast“ funkcionalumą, kuris suteikia galimybę transliuoti muziką į šią garso sistemą tiesiai iš populiariausių internetinių muzikos transliavimo platformų. Nesant interneto ryšiui, bevielis muzikos transliavimas taip pat yra galimas su „Bluetooth“. Žinoma, yra integruota ir 3.5 mm AUX analoginė įvestis, kuri užtikrins galimybę prijungti ir analoginio garso šaltinius prie šios garso sistemos.


   Bendra sistemos galia: 200W 
   Integruotas „Bluetooth“ 
    Integruotas „ChromeCast“
    HDMI įvestys: 3
    HDMI išvestis: 1
   4K UHD vaizdo pralaidumas 
   HDMI ARC palaikymas 
    Optinė įvestis: 1
   Žemų dažnių kolonėlė: Bevielė 
   POLK AUDIO
   MAGNIFI2
   77 Prekės

   1092 cm
   53 cm
   96 cm

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   Bluetooth
   Taip
   HDMI (įvestis)
   4
   Bendra galia
   200W
   Chromecast
   Taip

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c