Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Loewe soundbar garso sistema klang bar5 mr

   LOEWE

   1 599,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Prieinamas

    "Loewe klang bar5 mr" kelių kambarių garsiakalbis su 3D "Dolby Atmos" užtikrina užburiančią daugiamatę garso patirtį, kuri visiškai panardina į filmą.

   Į komplektą įeina "klang sub5".

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Soundbar garso sistema


   Išgirskite krištolo skaidrumo, galingą 3D garsą su "Dolby Atmos" ir DTS:X palaikymu. Virtualioji "Atmos" ir "Virtual X" užtikrina įspūdingą, patalpą užpildantį garsą, kuris visiškai jus apgaubia. Pasinerkite ir mėgaukitės kvapą gniaužiančiu trimačiu "Loewe" aukščiausios kokybės garsu.


   Loewe - tai ne tik televizoriai, bet ir garso gaminiai, kurie suteikia jums galimybę išplėsti Loewe pasaulį garsiakalbiais kolonėlėmis ir garso sprendimais. "Loewe klang bar5 mr" kelių kambarių garsiakalbis su 3D "Dolby Atmos" užtikrina užburiančią daugiamatę garso patirtį, kuri visiškai panardina į filmą. Skaitmeninio stiprintuvo sistema ir galinga 440 W bendra muzikos galia - "Multiroom Soundbar" atitinka aukščiausius reikalavimus. Filmai ir serialai su "Dolby Atmos" garsu užtikrina įtraukiantį 3D garsą. Nesvarbu, ar tai būtų "Spotify connect", "Amazon Music", ar jūsų pačių muzika - belaidžiu būdu transliuokite visą muzikos įvairovę. Komplekte esantis žemų dažnių garsiakalbis kartu su garso juosta suteikia dar daugiau garsumo ir gylio. HDMI jungtys ir 4K perėjimas nepalieka abejonių jungiant prie UHD grotuvų, televizorių priedėlių ir žaidimų konsolių. Su naująja "Loewe" "Multiroom" platforma išplėsti namų sistemą tampa labai paprasta. Lanksčiai išplėskite savo garso sistemą į "Multiroom" sistemą su papildomais "Klang mr" garsiakalbiais. Aukštos kokybės, kruopščiai atrinktos medžiagos pabrėžia elegantišką "Loewe klang bar" išvaizdą ir apdovanojimus pelniusį dizainą.


   Į komplektą įeina "klang sub5".


   LOEWE
   klang bar5 mr BASALT GREY
   4011880170833
   58 Prekės


   2022-01-24

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c