Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   A/V Galios Stiprintuvas MM7055

   MARANTZ

   1 399,00 €
   Su mokesčiais

   Išparduota

   Kiekis


   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Marantz MM7055“ namų kino galios stiprintuvas suteikia net 140W galios kiekvienam iš penkių kanalų. Pilno dažnių diapazono pralaidumas. Šis stiprintuvas pasižymi neįtikėtinai mažu bendrų harmoninių iškraipymų koeficientu, kuris siekia vos 0.08% ir galimybe perduoti signalą į 8 omų varžos kolonėles itin ilgą laiką.

   Trumpai tariant, „MM7055“ yra idealus pasirinkimas, kalbant apie aukštos kokybės 5.1 namų kino sistemą. Žinoma, šis galios namų kino stiprintuvas reikalauja atskiro namų kino procesoriaus – pradinio stiprintuvo. Didžiulis energijos perdavimo grandinė susideda iš daugialypio šerdies transformatoriaus ir daugiau nei 65 000 µF talpos individualiai suprojektuoto kondensatoriaus. Šie grandinės komponentai buvo atrinkti tik atlikus išsamius bandymus. Dabartinė grįžtamojo ryšio technologija užtikrina stulbinantį tikslumą ir puikią garso kokybę.

   Marantz MM7055

   „Marantz MM7055“ garso signalo išvestys yra montuojamos ant specialios aliuminio plokštės, kuri padeda lengviau išspinduliuoti susikaupūsį šilumos perteklių. Įmontuotas temperatūros jutiklis bei aušinimo sistema užtikrina, jog stiprintuvas neperkaistų net ir būdamas įjungtas ilgą laiką. Stiprintuvas turi tiek balansines XLR bei RCA įvestis, o tai suteikia lankstumo, kalbant apie šaltinio pajungimą.

   „MM7055“ taip pat turi integruotas „Trigger“ jungtis, kurios leis prie šio prietaiso prijungti trečiųjų šalių išorinius valdymo priedus. Pats stiprintuvo korpusas yra pagamintas iš sunkaus metalo. Sprendimas parinkti sunkų metalą, padeda išvengti pašalinių vibracijų, darančių įtaką garso signnalo kokybei.


   Kanalų skaičius: 5
   Galia: 5 x 140W prie 8 omų varžo
   Kokybiško aliuminio korpusas
   Įvestys: 5 x XLR (L+R); 5 x RCA (L+R)
   Srovės grįžtamojo ryšio grandinė
   Aukštos kokybės garsiakalbių terminalai
   Energijos suvartojimas: 660W
   Energijos suvartojimas budėjimo režime: 0.2W
   Svoris: 34.6 kg
   MARANTZ
   MM7055N1B
   4951035042908

   440 cm
   384 cm
   183 cm

   15 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   Kanalų skaičius
   5.0

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c