Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė
 • Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NE
 • Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NE
 • Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NE
 • Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
 • CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE
Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NEIntegruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NEIntegruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NEIntegruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NECD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE

Sistema Hi-Fi: PMA-1600NE + DCD-1600NE

2 898,00 €
2 698,00 €Sutaupykite 200,00 €
Su mokesčiais

Pasirinkite rinkinio spalvą

Integruotas stereo stiprintuvas PMA-1600NE

Spalva
 • Juoda
 • Sidabrinė

CD/SACD diskų grotuvas DCD-1600NE

Spalva
 • Juoda
 • Sidabrinė

Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-07-21

 • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
 • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
 • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

Komplektas

Denon PMA-1600NE“ stereo stiprintuvas yra ilgametės patirties bei tikro meistriškumo įrodymas. Suteikdamas net 140W galios (4 ohm), „PMA-1600NE“ suteiks užtektinai galios net ir itin reiklioms kolonėlėms. Sutrumpinti signalo keliai bei specifinis vidaus komponentų išdėstymas yra veiksniai, užtikrinantys kokybišką bei tikslų garso signalo stiprinimą. Aukštos klasės 32-bit S/A signalo keitklis užtikrins, jog prie stiprintuvo galėsite jungti išorinius skaitmeninius garso šaltinius bei klausytis net ir aukštos raiškos garso formatų. Stiprintuve esanti USB-B jungtis suteiks galimybę prie stiprintuvo prijungti kompiuterį bei naudoti jį kaip garso šaltinį. Tuo tarpu „Advanced AL32“ technologija pasirūpins kokybišku signalo konvertavimu ir suteiks išskirtinai tikslų bei natūralų skambėjimą.

Denon PMA-1600NE

Integruotas aukštos klasės S/A signalo keitiklis bei „Analog Mode“ režimas

„Denon PMA-1600NE“ savyje turi integruotą aukšto klasės 32-bit S/A signalo keitiklį. Įmontuotos skaitmeninio garso įvestys suteiks galimybę prie stirpintuvo prijungti išorinius skaitmeninio garso šaltinius. Viena koaksianlinė, dvi optinės įvestys bei USB-B jungtis, suteikianti galimybę prie stiprintuvo prijungti kompiuterį. Taip pat šis prietaisas turi ir specialų „Analog Mode“ režimą. Įjungus šį režimą, stiprintuvas atjungia visas įmanomas skaitmenines savo funkcijas, o tai reiškia, jog stiprintuvu keliaujantis analoginio garso signalas yra apsaugotas nuo pašalinių trikdžių, kuriuos gali sukelti skaitmeninis garso signalas.

Integruotas korekcinis stiprintuvas bei A/B kolonėlių pajungimo galimybė

Šis stiprintuvas yra klasifikuojamas kaip Stereo, tačiau išlieka galimybė prijungti net dvi poras skirtingų kolonėlių. A/B kolonėlių pajungimas taip pat pasitarnauja tuomet, kai norima suteikti vienai kolonėlių porai Bi-Amp pajungimą. Integruotas aukštos klasės MM bei MC tipo galvutes palaikantis fonokorektorius leis prijungti patefoną bei mėgautis šiltu vinilinių plokštelių skambėjimu.

Denon PMA-1600NE

Tvirtas, vibracijoms atsparus korpusas bei specialus komponentų išdėstymas

„Denon PMA-1600NE“ stereo stiprintuvo korpusas yra pagamintas iš tvirtų plieno plokščių, kurios pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, tačiau ir atsparumu išorinėms vibracijoms. Stiprituvo komponentai viduje yra išdėstyti taip, kad bendras stiprintuo masės centras būtų kuo žemiau. Šis inžinerinis sprendimas suteikia stiprintuvui stabilumo ir papildomo atsparumo vibracijoms, kurios, kaip žinia, daro neįtikėtinai didelę įtaką garso kokybei.


Galia: 2x 140W (4 ohm)
Integruota USB-B jungtis, palaikanti aukštos raiškos garso formatus
„Advanced AL32 Plus Processing“ technologija, suteikianti dar kokybiškesnį garsą
Skaitmeninės įvestys: 2 x Optinės, 1 x Koaksialinė
BurrBrown PCM1795 S/A signalo keitiklis 384 kHz/32-bit
Integruotas aukštos kokybės MM/MC fonokorektorius
„Analog Mode“ režimas, atjungiantis visas skaitmenines stiprintuvo savybes
 Paauksuotos stiprintuvo jungtys
Integruotas ekvalaizeris: Aukšti dažniai: ± 8 dB at 10 kHz; Žemi dažniai: ± 8 dB at 100 Hz
Automatinis stiprintuvo išsijungimas
A/B kolonėlių pajungimo galimybė
„IR Control“ jungtis
Analoginės įvestys: 4 x RCA
Analoginės išvestys: 1 x RCA

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
Optinis įvestis
1-2
Koaksialinė įvestis
1-2
PHONO įvestis
Taip
Kanalų skaičius
2.0
USB lizdas
Taip
Analoginė įvestis
3
Išvesties galia (RMS 4Ω)
140 W
Išvesties galia (RMS 8Ω)
70 W
Analoginė išvestis
1

Pagrindinis aspektas, darantis didžiulę įtaką garso kokybei – signalo konvertavimas iš skaitmeninio formato į analoginį. Būtent todėl „Denon DCD-1600NE“ savyje turi įmontuotą aukštos klasės 32-bit S/A signalo keitiklį. „Denon“ gamintojas gali drąsiai didžiuotis ilgesne nei 100 metų patirtimi, gaminant garso elektroniką bei įvairiausius komponentus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje. Didelis dėmesys yra skiriamas ne tik atitinkamų komponentų atrinkimui, tačiau ir jų išdėstymui prietaiso viduje, nes tai taip pat daro didžiulę įtaką garso atkūrimui.

„Pure Direct“ režimas

Įjungus „Pure Direct“ rėžimą, Jūsų mėgavimosi muzika patirtis bus pakylėta į aukštesnį lygmenį. Šis rėžimas išjungia ekraną, esantį grotuvo priekyje bei kitus muzikos atkūrimui nereikalingus veiksnius, o tai užtikrina, jog grotuvu keliaujantis garso signalas bus apsaugotas nuo pašalinių signalų bei vibracijų, todėl girdėsite tikslų, šiltą bei švarų garso atkūrimą.

„Advanced AL32“ technologija bei sutrumpinti signalo keliai

„Denon DCD-1600NE“ savyje turi idiegtą „AL32 Processing Plus“ technologiją. Ši technologija yra naujausia analoginio signalo reprodukcijos technologija, kurią sukūrė gamintojas Denon. Specialiai įmontuotas procesorius leidžia „AL32 Processing Plus“ technologijai naudoti duomenų interpoliaciją bei algortimus, palaikančius aukštos raiškos garso šaltinius. Algortimai padeda sušvelninti garso signalą bei atkurti prarastą garso informaciją. Šios technologijos dėka, garsas tampa detalesnis, ryškesnis bei turtingesnis. Šio grotuvo garso signalo grandinės modeliai yra pagaminti taip, kad signalo kelias būtų kaip įmanoma trumpesnis. Būtent taip yra sumažinami pašaliniai garso trikdžiai ne tik tarp kairiojo bei tarp dešiniojo kanalų, tačiau ir tarp kitų komponentų.

Grotuvo korpusas bei atsparumas pašalinėms vibracijoms

Garso signalą iškraipančios vibracijos daro ypač neigiamą įtaką garso kokybei. Vienas iš vibracijos šaltinių yra disko sukimo mechanizmas bei galios transformatoriai. Galios transformatoriai šiame CD grotuve yra montuojami tiesiai po specialiais padais, kurie nukreipia šias vibracijas žemyn, todėl garso kokybė praktiškai nenukenčia. Disko sukimo mechanizmas yra taip pat montuojamas apačioje, siekiant grotuvo masės centrą nuleisti kuo žemiau. Pats „DCD-1600NE“ grotuvo korpusas yra sudarytas iš storų plieno lakštų, kurie turi savybę nepraleisti pašalinių vibracijų iš išorės. 


“Advanced AL32 Processing” technologija, suteikianti dar kokybiškesnį garsą
Kruopščiai atrinkti Hi-Fi komponentai
„Pure Direct“ režimas
Aukštos kokybės 192kHz/32bit S/A signalo keitiklis
CD, SACD palaikymas
Galimybė groti net ir DSD 2.8MHz and 5.6MHz garso formatus
Direct Mechanical Ground konstrukcija
Atskirtas maitinimas skaitmeninei ir analoginei stiprintuvo dalims
Galimos spalvos: Juoda arba Sidabrinė

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
Skaitmeninė išvestis
Taip
AUDIO formato palaikymas
CD-R/RW
AUDIO formato palaikymas
AAC
AUDIO formato palaikymas
MP3
AUDIO formato palaikymas
CD
AUDIO formato palaikymas
SA-CD
AUDIO formato palaikymas
DSD
AUDIO formato palaikymas
WMA

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c