Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
  • Pakuotė

Sistema Hi-Fi: PMA-150H + EL-10

2 597,00 €
1 999,00 €Sutaupykite 598,00 €
Su mokesčiais

Išparduota

Pasirinkite rinkinio spalvą

  1. Šios prekės nėra sandėlyje.

Grindinė kolonėlė EXCLUSIVE LINE EL-10

Spalva
  • Juoda

Vieno produkto nebėra. Šio paketo negalima nusipirkti

  • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
  • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
  • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

Komplektas

Jau kurį laiką Denon gamintojas gali didžiuotis sukurta „Design“ stiprintuvų bei grotuvų serija, kuri pasižymi išskirtiniu dizainu bei puikia garso kokybę. Po kelių metų pertraukos, šią stiprintuvų bei grotuvų seriją papildo naujas stiprintuvas – PMA-150H, bent jau taip gali atrodyti iš šalies. Vizualiai šis modelis išlieka be ryškesnių pokyčių, tačiau stiprintuvo vidus pasikeitė iš esmės.

Kompaktiškas bei stilingas PMA-150H turi galimybę prisijungti prie visų populiariausių skaitmeninių bei analoginių garso šaltinių. Taip pat didelę svarbą atlieka ir Integruotas USB-S/A signalo keitiklis ar Internetinis/FM/DAB+ radijas. Bevielį muzikos transliavimą užtikrina Wi-Fi, „Bluetooth“, „Apple AirPlay 2“, „Spotify Connect“ ir daug daugiau. Pagrindines tinklo grotuvo funkcijas šiam stiprintuvui suteikia jau puikiai žinoma „HEOS“ technologija, kurią šiais laikais turi ne tik tinklo grotuvai, tačiau ir namų kino ar stereo stiprintuvai, todėl PMA-150H nėra jokia išimtis.

Denon PMA-150H

Denon jau labai ilgą laiką yra žinomas kaip pasaulinio lygio garso įrangos gamintojas, todėl nenuostabu, jog naujasis PMA-150H tęsia nuostabios garso kokybės tradiciją. Šis stiprintuvas buvo sukurtas tikriems garso entuziastams, kurie nori perkelti tradicinę garso sistemą į modernesnį lygį neprarandant garso kokybės, paprasto naudojimo ir susijungimo galimybių. Nepaslaptis, jog PMA-150H yra DRA serijos palikimas. 5mm aliuminio viršaus ir apačios plokštės yra sukurtos taip, kad ženkliai sumažintų nereikalingas vibracijas bei išspinduliuotų kuo daugiau šilumos. Išskirtinis OLED ekranas bei akį traukiantis garso lygio valdymo potenciometras yra tik įrodymas, jog Denon ypatingą dėmesį skiria net menkiausioms detalėms.

Kiekvienas elektronikos komponentas yra parenkamas kruopščiai, siekiant dar labiau pagerinti stiprintuvo veikimą bei garso kokybę, todėl PMA-150H užtikrintai suteikia ypatingai didelę išvesties signalo galią, tiek 4, tiek ir 8 Ohms varžos kolonėlėms. Papildomai, šis stiprintuvas turi integruotą atskirą ausinių stiprintuvą, pasižymintį mažais signalo iškraipymais bei tikslaus garso atkūrimu. Stiprintuve esantis rankinis varžos valdymas užtikrina, jog geriausią garso kokybę galima bus pasiekti su pačiomis įvairiausiomis ausinėmis. Ausinių jungtis yra 6.3 mm skersmens, todėl prijungti galėsite ne tik laisvalaikio, tačiau ir profesionalias studijines ausines.

Denon PMA-150H

Šiais laikais stipriai auga aukštos raiškos garso formatų populiarumas, todėl PMA-150H pilnai palaiko aukštos raiškos garso skaitmeninius garso formatus. ALAC, FLAC, WAV bei DSD 2.8 MHz - 5.6 MHz. Naudotojai galės mėgautis aukštos raiškos garso formatų palaikymu naudodami tiek internetinius muzikos serverius, tiek ir įmontuotą USB-S/A signalo keitiklio jungtį. "Advanced AL32 Processing Plus" yra pati naujausia Denon technologija, kuri padeda itin tiksliai atkurti analoginį signalą, suteikiant pačią geriausią garso kokybę bei klausymosi patirtį.


Galia: 2 x 70W (4 ohms) 
Kanalų skaičius: 2 
Stiprintuvo klasė: D 
Integruotas Bluetooth 
 Bevielė muzikos transliavimo galimybė: AirPlay 2; Spotify Connect; „HEOS“
„AL32 Processing” technologija: skaitmeninio signalo apdorojimo procesas, padedantis atkurti tikslesni analoginį signalą 
 „OLED” ekranas
 Skaitmeninės įvestys: 1 x USB-B 2 x optinės; 1 x koakslialinė; 1 x USB-A
 Radijas: DAB/ DAB+/FM
 Integruotas mikrofonas valdymui balsu: Google Assistant, Apple Siri
 Veikia su Amazon Alexa
 Bendri harmoniniai iškraipymai
Nuotolinio valdymo programėlė (Android, iOS) 
 Galimybė prijungti prie interneto tinklo: LAN laidu bei Wi-Fi
Analoginės įvestys: 2 x RCA 
Analoginis stiprintuvo režimas, atjungiantis visas skaitmenines stiprintuvo funkcijas. Ši funkcija suteikia dar geresnę garso kokybę klausant analoginių garso šaltinių 
Integruotas ekvalaizeris 
Automatinis stiprintuvo išsijungimas nenaudojant stiprintuvo ilgesnį laiką 
Nuotolinio valdymo pultelis 
Integruota išvestis, skirta ausinių pajungimui 
Išvestis žemų dažnių kolonėlės pajungimui
 Svoris: 4.8 kg

 

DENON

Sandėlyje
Pagal užsakymą

PMA-150H

PAGAL UŽSAKYMĄ

Matmenys

SVORIS NETO

5.60 kg

PRODUKTO MATMENYS (PLOTISxAUKŠTISxGYLIS)

280 x 104 x 337 mm

KITAS VISKAS  

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
WiFi
Taip
Bluetooth
Taip
AirPlay 2
Taip
Optinis įvestis
1-2
Koaksialinė įvestis
1-2
DAB/FM palaikymas
Taip
Multiroom sistema
Taip
USB lizdas
Taip
Analoginė įvestis
2
Išvesties galia (RMS 4Ω)
70 W
Žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis
Taip
Radio AM/FM
Taip

Wilson EL-10“ yra didžiausios „Wilson Exclusive Line“ produktų linijos kolonėlės. Šie trijų juostų milžinai gali būti tiek baltos, tiek ir juodos spalvos, todėl galite būti tikri, jog Wilson EL-10 lengvai ras vietą įvairaus stiliaus interjeruose.

Kolonėles dengiančios skandinaviško stiliaus grotelės yra pritvirtinamos nematomų magnetų pagalba. Esant poreikiui, grotelės gali būti lengvai nuimamos bei pritvirtinamos kitoje kolonėlių pusėje.

„Wilson EL-10“ kolonėlių savybės bei galingas skambėjimas užtikrina tai, jog kolonėlės puikiai tiks bet kuriai patalpai, o tvirta MDF kolonėlių konstrukcija slopina nereikalingas vibracijas ir rezonansus. Specialios kojelės skiria kolonėlės korpusą nuo sunkaus pagrindo, todėl perduodamų vibracijų kiekis yra dar labiau sumažinamas.

Wilson EL-10

Šių kolonėlių fazoinvertorius yra nukreiptas į apačią, o tai suteikia galimybė kolonėles statyti prie pat sienos, nedarant jokios neigiamos įtakos žemų dažnių skambėjimui. Šis ir daugelis kitų inžinerinių sprendimų užtikrina ypatingai natūralų bei dinamišką garsą.


Dažnių atkūrimo diapazonas 35 Hz – 20,000 Hz 
Jautrumas  90 dB 
Maksimalus garso lygis  110 dB 
Nominali varža  4 ohm 
Rekomenduojama stiprintuvo galia  50-200 W 
Aukštų dažnių garsiakalbis  1 x minkšto kupolo 25mm 
Vidurinių dažnių garsiakalbis 1 x 6,5 col (165mm)
Žemų dažnių garsiakalbis 2 x 6,5 col (165mm)

 

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c