Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė

Stereo sistemos: AVR-X1600H + RAPTOR 9 + SUB-9

1 696,00 €
1 369,00 €Sutaupykite 327,00 €
Su mokesčiais

Pasirinkite rinkinio spalvą

Grindinė kolonėlė RAPTOR 9

Spalva
 • Juoda

Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

 • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
 • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

Komplektas

Namų kino centras

Naujos kartos namų kino stiprintuvas – AVR-X1600H. Šis galingas namų kino stiprintuvas – resyveris pasižymi bevielio muzikos transliavimo galimybėmis iš pačių įvairiausių muzikos transliavimo plartformų bei serverių, kurias suteikia atnaujinta „HEOS“ technologija. 4K/60fps vaizdo pralaidumas bei galimybė valdyti stiprintuvo garso lygį naudojant televizoriaus nuotolinio valdymo pultelį užtikrins, jog šis stiprintuvas taps patogiai valdomu vaizdo bei garso centru. 7.2 kanalų konfiguracija suteiks galimybę mėgautis erdvinio garso formatais arba prijungti atskirą stereo zoną su nepriklausomu valdymu, o turintiems patefoną taip pat puiki žinia – AVR-X1600H turi integruotą aukštos klasės MM fonokorektorių.

Denon AVR-X1600H

Modernios technologijos jau čia

Galybė pačių įvairiausių įvesčių užtikrins, kad prie šio stiprintuvo galėsite prijungti praktiškai viską. Kad ir kokį šaltinį naudosite, tikrai rasite atitinkamą įvestį prietaiso pajungimui, nepaisant to, ar prietaisas yra analoginis ar skaitmeninis. Skaitmeninių šaltinių garso kokybė išliks puiki dėl kiekvienam kanalui atskirai įmontuotų  32-bit AKM S/A signalo keitiklių, kurie be didesnio vargo susidoroja net ir su aukštos raiškos garso formatais, kuriuos galima transliuoti tiek iš tinklo, tiek ir iš USB laikmenos. Nepaslaptis, jog kambario akustika daro išties didelę įtaką garso kokybei. Būtent todėl šis stiprintuvas turi įdiegtą „Audyssey MultEQ XT“ automatinę garso kalibracijos technologiją, kuri atitinkamai sureguliuoja visų prijungtų kolonėlių garso lygius, todėl pagrindinėje klausymo pozicijoje yra išgaunamas tolygus namų kino sistemos skambėjimas.

Patogiausias garso sistemos valdymas

Projektuojant Denon AVR-X1600H, didelis dėmesys buvo skirtas ne tik vidaus komponentų išdėstymui, tačiau ir patogiam kasdieniam valdymui bei puikiai suprantamai pradinei prietaiso konfiguracijai. Patogų kasdienį šio stiprintuvo valdymą suteiks integruota „HEOS“ technologija bei, be abejo, galimybė prisijungti prie interneto tinklo Wi-Fi bevieliu būdu. Jau ne kartą minėta „HEOS“ technologija yra neatsiejama Denon namų kino stiprintuvų bei kitų tinklo grotuvo funkcijas turinčių prietaisų dalimi. Ši naujovė suteiks ne tik patogų bevielį muzikos transliavimą, tačiau ir galimybę iš dalies valdyti namų kino stiprintuvą keičiant šaltinius ar valdant garso lygį. Taip pat „HEOS“ suteikia ir bevielės namų garso sistemos funkcionalumą. Šią sistemą gali sudaryti visi prietaisai, turintys „HEOS“ žymėjimą. Prie patogaus naudojimosi šiuo stiprintuvu  prisideda ir pagrindinių valdymo balsu platformų palaikymas: Amazon Alexa, Google Assistant bei Apple Siri. Tai leis balsu valdyti muziką, garso lygį bei šaltinį.

Denon AVR-X1600H


Galia: 145 W vienam kanalui (6 ohm)
Kanalų skaičius: 7.2
Galimų zonų skaičius: 2
HDMI įvestys: 6 su HDCP 2.3 palaikymu
HDMI išvestys: 1 HDMI ARC
4K UHD/60Hz vaizdo palaikymas
„HEOS“ bevielės garso sistemos funkcionalumo palaikymas
Palaikomi erdvinio garso formatai: „Dolby Atmos“, „Dolby TrueHD“, „Dolby Surround“, „Dolby Height Virtualization“, „DTS Virtual:X“, „DTS Neural:X“, „DTS:X“
Aukštos raiškos garso formatų palaikymas: FLAC, ALAC, WAV, DSD (2.8 ir 5.6 MHz)
Aukštos kokybės 192 kHz/32-bit AKM S/A signalo keitikliai (DAC)
Internetinių muzikos platformų palaikymas: „Spotify Connect“, „Tidal“, „Deezer“, „TuneIn“ ir t.t.
„Bluetooth“ ir „AirPlay 2“ bei „Wi-Fi“ palaikymas
„Amazon Alexa“, „Apple Siri“ bei „Google Assistant“ valdymo balsu platformų palaikymas
Integruotas skaitmeninis ekvalaizeris
“Audyssey MultEQ XT” automatinė akustikos analizavimo bei garso koregavimo sistema
Apdovanojimą pelnęs pradinės stiprintuvo konfiguracijos vėdlys
„Dolby Vision“, HDR10, “BT.2020”, “HLG” palaikymas
Automatinis stiprintuvo išsijungimas
ECO režimas
Bi-Amp pagrindinių kolonėlių pajungimo galimybė
Integruotas USB lizdas, skirtas muzikos transliavimui
Skaitmeninės įvestys: 2 Optinės
Integruotas aukštos klasės fonokorektorius (MM)
Galimybė valdyti stiprintuvą televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu (HDMI CEC)
Galimos spalvos: Juoda

 

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
WiFi
Taip
Bluetooth
Taip
AirPlay 2
Taip
HDMI (įvestis)
6
HDMI (išvestis)
1
Optinis įvestis
1-2
PHONO įvestis
Taip
Kanalų skaičius
7.2
Interneto radijas
Taip
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby TrueHD
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Surround
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Height Virtualization
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS:X
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS Virtual:X
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Atmos
Daugiakanalis erdvinis garsas
Daugiakanalis stereofonas
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS HD Master
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS Neural:X
Multiroom sistema
Taip
USB lizdas
Taip
Palaikoma vaizdo raiška
4K
Analoginė įvestis
2
Išvesties galia (RMS 6Ω)
145 W

Wilson Raptor 9 – tai didžiausios ir stipriausios Raptor serijos grindinės kolonėlės. Jos pasižymi modernia ir elegantiška konstrukcija, atitinkančia vartotojų, kurie vertina ne tik techninius parametrus, bet ir laiko tėkmei bei besikeičiančioms madoms nepasiduodantį dizainą, poreikius. Klasikinės, paprastos konstrukcijos ir dviejų tradicinių apdailos spalvų (juodos ir baltos) Raptor 9 kolonėlės tiks bet kurio stiliaus patalpoje. Be to, priekyje esantis „Bass-Reflex“ lizdas leidžia pasiekti didesnį žemų dažnių diapazono garsiakalbio efektyvumą, o kolonėles galima statyti daug arčiau sienos nei užpakalinėje sienelėje lizdą turinčius garsiakalbius. Tai svarbu vartotojams, naudojantiems garso sistemą bendrose patalpose, kur patalpos dydis ir baldų išdėstymas verčia daryti kompromisus.

Raptor 9 kolonėlių konstrukcija pasižymi kruopščiai apgalvotu dizainu. Aukštos kokybės korpusą dengia patvari ir graži modernaus vinilo danga, kurios struktūra nepaprastai primena medieną. Šoninių, viršutinių ir galinių sienelių paviršius yra šiek tiek blizgus. Kolonėlių priekį dengia blizgantis baltas arba juodas plastiko skydelis. Plastikas garantuoja ilgalaikį atsparumą spalvų pokyčiams ir nepageidaujamai šviesos įtakai. Tai ypač svarbu, jei pasirinkta balta apdailos spalva, o kolonėlės bus pastatytos labai saulėtoje patalpoje. Klasikinių juodos spalvos maskuojančių plokščių, kurios tvirtinamos tradiciniais kaiščiais, dėka kolonėlės atrodo patraukliai ir negadina interjero.


Raptor 9 – tai trijų krypčių kolonėlės, kurias rekomenduojama naudoti didesnėse patalpose, kur galės pasireikšti visos akustinėmis jų galimybės ir galia. Storos MDF sienelės užtikrina konstrukcijos tvirtumą ir sumažina jautrumą vibracijoms, o jau minėta „Bass-Reflex“ prievado vieta priekinėje sienelėje leidžia išgauti didesnę boso diapazono dinamiką ir gylį, net jeigu garsiakalbiai stovi arti sienos.


Šiai konstrukcijai sukurtas filtras naudojamas sistemoje, kuri užtikrina darnų visų elementų skambesį. Ją sudaro du 16,5 cm skersmens žemų dažnių garsiakalbiai, 13 cm skersmens vidurinių dažnių garsiakalbis ir 2,5 cm aukštų dažnių garsiakalbis su tekstilės kupolu. Membranos pagamintos iš aukščiausios kokybės stipriai suspaustos celiuliozės pagal kituose Raptor serijos garsiakalbiuose išbandytą schemą. Taip gautas pageidaujamas standumas, išlaikant nedidelį membranų svorį.


Skydelis su pavieniais garsiakalbių gnybtais yra apatinėje galinės sienelės dalyje. Aukštos kokybės gnybtai užtikrina saugias jungtis su laidais, kadangi elektriniai kontaktiniai elementai turi auksinę dangą, o veržlių konstrukcija yra patogi. Gnybtai paženklinti atitinkamomis spalvomis, todėl sumažėja klaidų prijungimo metu galimybė.


Kolonėlių dydis, galia ir kituose šio prekės ženklo garsiakalbiuose išbandyta konstrukcija leidžia sukurti didelę muzikos sceną ir tiksliai išdėstyti atskirus instrumentus erdvėje. Garsas nėra agresyvus, tačiau leidžia natūraliai ir tikroviškai perduoti stiprias emocijas, puikiai atspindint kūrinio įrašymo studijoje metu sukurtą įspūdį.


Raptor 9 garsiakalbiai – tai universalus sprendimas, kurį pasirinks muzikos mylėtojai, turintys šiek tiek didesnius būstus ir ieškantys puikiai sukonfigūruotos „Hi-Fi“ sistemos, nepriklausomai nuo turimo nuo 50 iki 220 W diapazone veikiančio stiprintuvo.


Į Raptor 9 atkreipti dėmesį taip pat turėtų vartotojai, ieškantys galingų priekinių garsiakalbių daugialypėms namų kino sistemoms. Tokiu atveju rekomenduojame kitus Raptor serijos garsiakalbius naudoti kaip „Atmos“ sistemos erdvinį garsą kuriančius galinius, centrinius ar aukštesnio sluoksnio garsiakalbius.


Siūlomos kolonėlės vientisos stilistikos ir tos pačios spalvos bei tobulos atskirų elementų akustinės darnos dėka leis sukurti platų garsiakalbių komplektų asortimentą. Kartu siūlome naudoti namų kino sistemose esančius „Wilson SUB“ serijos žemų dažnių garsiakalbius.


 • Dažnių atkūrimo diapazonas (±3dB): 40 – 20 000 Hz
 • Jaurumas (2,83V / 1m): 91 dB
 • Nominali varža: 4-8 omų
 • Maksimalus garso lygis (maks. SPL): 110 dB
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: 50 – 220 W
 • Filtro dažnis: 700 Hz, 2 500 Hz
 • Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25 mm), tekstilės kupolas
 • Vidurinių dažnių garsiakalbis: 1x 5" (130 mm), celiuliozės membrana
 • Žemų dažnių garsiakalbis: 2x 6 1/2" (165mm), celiuliozės membrana
 • Korpuso tipas: Bass-Reflex
 • Garsiakalbių gnybtai: pavieniai, užsukami, paauksuoti, pritaikyti bananinėms jungtims.
 • Priedai komplekte: spygliai

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson Raptor Sub-9“ suteiks Jums galimybę mėgautis puikiu žemų dažnių atkūrimu bei gyliu. Ši kompaktiška, tačiau galinga žemų dažnių kolonėlė pasižymi net 150W galia, kuri suteiks filmams bei muzikai gilaus boso pojūtį. „Wilson Raptor Sub-9“ galima paprastai prijungti prie Jūsų jau turimos garso sistemos, net tuomet, jeigu Jūsų stiprintuvas ir neturi reikalingos išvesties. Šią žemų dažnių kolonėlę galima prijungti tiesiai prie kolonėlės, o „Wilson Raptor Sub-9“ viduje esantis dažnių filtras pasirūpins, kad garso atkūrimui būtų naudojami tik reikiami dažniai.

subwoofer Wilson SUB-9 subwoofer Wilson SUB-9

Galinėje „Wilson Raptor Sub-9“ dalyje yra įmontuota valdymo panelė, kuri suteiks galimybę ne tik valdyti kolonėlės atkuriamo garso lygį, tačiau ir apversti garso fazę ar net valdyti dažnių filtrą. Galimybė nustatyti automatinį kolonėlės įsijungimą leis sutaupyti energijos net ir tuomet, kai visa Jūsų sistema yra išjungta, o ją įjungus, ši žemų dažnių kolonėlė įsijungs automatiškai. Šio žemadažnio fazoinvertorius yra nukreiptas į žemę, todėl kolonėlę galima drąsiai statyti arčiau sienos ir mėgautis kokybiškais bei giliais žemais dažniais. Medinis kolonėlės korpusas yra puikiai pritaikytas akustiškai, todėl pašaliniai rezonansai yra slopinami nuolat.


Galia: 150W 
 Įvestys: RCA ir aukštos įtampos (prijungimas nuo kolonėlių)
Fazės reguliavimas: 0-180 laipsnių 
Dažnių atkūrimo diapazonas: 25 – 150 Hz 
Garsiakalbis: 21 cm 
 Filtro reguliavimo galimybė

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c